Ons team

Voor en door zorgverleners. De oprichters van TalentCare en het hele management team komen zelf uit de praktijk. Als apotheker, arts en verpleegkundigen weten zij als geen ander hoe het is en hoe het voelt. Team TalentCare staat voor je klaar. Om samen met jou de best mogelijke zorg in Nederland te realiseren. Maak kennis.

Maak kennis

Stefan Ottenbros

Directeur + Oprichter + Apotheker
06 53 97 41 22
s.ottenbros@talent-care.nl

Arno Bisschop

Medisch eindverantwoordelijke + Oprichter + Arts
06 21 10 80 69
a.bisschop@talent-care.nl

Creativiteit, innovatie en mensen; die mix geeft mij energie. Om vandaag te starten met de zorg van morgen. Want ik geloof: het kan wél

Chiel Greuter

Manager Operatie + Verpleegkundige
06 24 33 84 40
c.greuter@talent-care.nl

Ik heb ervaren waar het om draait in de zorg. Mijn team begeleidt de professionals naar hun doel met afwisselende opdrachten.”

Elizabeth van den Hoven

Manager Zorgverleners + Verpleegkundige
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl

Phylicia Holtz

Manager Artsen + Arts
06 38 15 99 19
p.holtz@talent-care.nl

Niki Achterkamp

Manager Artsen + Arts
06 28 50 53 78
n.achterkamp@talent-care.nl

Fun in wat je doet. Dus ook in je bijbaan. Gewoon omdat het kan. Zie ik je op het feest dit jaar?

Beloe Schermerhorn

Manager Studenten Farmacie & Verpleegkundigen
06 28 50 52 96
b.schermerhorn@talent-care.nl

Om elke dag weer jonge zorgtoppers in de dop te spreken en te helpen met een leuke bijbaan, daar word ik blij van

Carline Lendering

Manager Studenten Geneeskunde
06 28 52 85 30
c.lendering@talent-care.nl

Evi van Zanten

Happiness + Office Manager
08 51 30 45 46
e.vanzanten@talent-care.nl

Nathan Hartman

Accountmanager Team Opdrachtgevers
06 18 41 32 32
n.hartman@talent-care.nl

Nu ik klaar ben met de bachelor Geneeskunde begrijp ik wat de studenten willen en kan ik ze optimaal helpen

Floris Bent

Talent Manager
08 51 30 45 47
f.bent@talent-care.nl

Om elke dag weer jonge zorgtoppers in de dop te spreken en te helpen met een leuke bijbaan, daar word ik blij van

Martine Jorg

Manager Apothekers + Fysiotherapeut
06 15 60 46 14
m.jorg@talent-care.nl

Maarten Timmerman

Adviseur
06 53 30 12 78
m.timmerman@talent-care.nl

Willem van Bennekom

Medewerker Backoffice
085 130 45 47

Maaike Gooijer

Backoffice Manager
085 130 45 47
info@talent-care.nl

Versterk ons team, solliciteer direct

Vacatures
Doe je mee?

Groeien in je vak met wisselende opdrachten. Zet jouw talenten in om de zorg te verbeteren. Doe je mee?

Wil jij de beste arts, verpleegkundige of apotheker worden die je kunt zijn?

  • Jij bepaalt wat je wilt bereiken, wij regelen passende gevarieerde opdrachten
  • Persoonlijke begeleiding en vakinhoudelijke ontwikkeling
  • Een betere zorg start met betere zorg voor jou. Je staat er niet alleen voor
  • Uniek driedaags ontwikkelprogramma voor verdieping en verbinding

Neem Contact Op

Is zorgkwaliteit uw topprioriteit? Dan kunnen we elkaar de hand schudden.

  • Voor en door zorgverleners: wij weten wat er speelt
  • U krijgt de zorgverlener die bij u past, meedoet en meedenkt
  • Een frisse blik die helpt om de zorgkwaliteit verder te brengen
  • WeCare Academy voor continue vakinhoudelijke en persoonlijke ontwikkeling

 

Neem Contact Op

Kan je niet wachten? Studenten kunnen nu al starten bij StudentCare.

  • Plan je werk wanneer jij er tijd voor hebt. Je kunt niet altijd pieken
  • Bijbaan in de zorg = lekker voor je cv, lekker voor je portemonnee
  • Bij jou in de buurt: maximaal een half uur met OV of fiets
  • Baangarantie als we blij van elkaar worden
Neem Contact Op